Kundservice, Reception

Karola Karlsson, hanterar nyckelut- och återlämningar, beställning av extranycklar, bokning av Moasalen, skalskydd, porttelefoni samt allmän information.
Tel 08-520 687 08, karola.karlsson@nynasbo.se 

 

Irina Söderström, handlägger VLU och tillval så som Köksluckor, säkerhetsdörrar, tapetsering och golv. Läs om vad VLU är här!
Tel 08-520 687 17, irina.soderstrom@nynasbo.se

 

Margareta Björk, hanterar störningar och klagomål på grannar etc.
Tel 08-520 687 24margareta.bjork@nynasbo.se

 

Uthyrningen

Namn Telefonnummer E-post
Margareta Björk, kundansvarig 08-520 687 50 margareta.bjork@nynasbo.se
Irina Söderström 08-520 687 50 irina.soderstrom@nynasbo.se

 

Områdesansvariga Norra Nynäshamn,  Ösmo

Namn Telefonnummer E-post
Ingela Svensson, Backluravägen 20-28, 30-112 08-520 687 60 ingela.svensson@nynasbo.se

Johan Bohlin

Backluravägen 3-11, Åkargränd 4, Fredsgatan 19-21, Stormogården, Järnvägsgatan 1

08-520 687 28 johan.bohlin@nynasbo.se

Mikael Nikolausson

Backluravägen 13-25

08-520 687 39 mikael.nikolausson@nynasbo.se

Sven-Åke Almén

Torgvägen 2-12, Mejerivägen 2-8, Tallvägen 10-23, Nyblevägen 19-21

08-520 687 11 sven-ake.almen@nynasbo.se

 

Områdesansvariga Södra Nynäshamn, Stora Vika, Sorunda

 Namn Telefonnummer  E-post

Enseri Haxhimustafa

Valthornsvägen 1-9, Estövägen 1-5, 7-9

08-520 687 88

enseri.haxhimustafa@nynasbo.se

Bo Edvinsson

Heimdalsvägen 7-16, Heimdalsvägen 6, 8-10, Centralgatan 37,

Industrivägen 2 A-B/Nynäsvägen 12 A-B

08-520 687 87 bo.edvinsson@nynasbo.se

Philip Karlsson

Toppstigen 1-7, Krokvägen 3-9, Sigyns väg, Odins väg

 

08-520 687 89

 

philip.karlsson@nynasbo.se

Jan Hammarbäck

Marstavägen 1-10, Hillersjövägen 1-8, Myrbacksvägen 2-4, Mariebergsvägen 4-50, Bondängsvägen 1-7,  Lövlundsvägen 8 A-C/Apoteksgatan 7

08-520 687 10

 jan.hammarback@nynasbo.se

Ralf Dahl

08-520 687 02

ralf.dahl@nynasbo.se

 

Övriga

Namn Roll Telefonnummer Epost
Roger Friberg Förvaltningschef 08-520 687 09 roger.friberg@nynasbo.se
Anna-Carin Öster Driftansvarig 08-520 687 12 anna-carin.oster@nynasbo.se
Erkki Tuokko Förste drifttekniker 08-520 687 22 erkki.tuokko@nynasbo.se
Ronny Blom Drifttekniker 08-520 687 14 ronny.blom@nynasbo.se
Roger Nilsson Förvaltare  08-520 687 13 roger.nilsson@nynasbo.se
Ralf Dahl Reparatör 08-520 687 02 ralf.dahl@nynasbo.se

 

Administration

Namn Roll Telefonnummer E-post
Sanja Batljan                       VD 08-520 687 31 sanja.batljan@nynasbo.se
Malin Pettersson Ekonomi 08-520 687 20 malin.pettersson@nynasbo.se
Berit Eriksen Hanterar krav, löner 08-520 687 07 berit.eriksen@nynasbo.se
       
Annika Kurtsson Informationsansvarig/utveckling 08-520 687 43 annika.kurtsson@nynasbo.se
Karola Karlsson Kundtjänst 08-520 687 08 karola.karlsson@nynasbo.se
Jojje Tsiokis IT-ansvarig endast e-post jojje@nynasbo.se