Kundservice, Reception, Uthyrning

Karola Karlsson, reception
Hanterar nycklar, bokning av Moasalen, skalskydd, porttelefoni samt allmän information.

Tel 08-520 687 08, karola.karlsson@nynasbo.se


Irina Söderström, uthyrning
Handlägger VLU och tillval så som Köksluckor, säkerhetsdörrar, tapetsering och golv. 
Läs om vad VLU är här!
Tel 08-520 687 17, irina.soderstrom@nynasbo.se


Margareta Björk, uthyrning, kundansvarig
Hanterar störningar och klagomål på grannar etc.

Tel 08-520 687 24margareta.bjork@nynasbo.se

 

 

Områdesansvariga Nynäshamn

Ingela Svensson
Backluravägen 20-28, 30-112
08-520 687 60, ingela.svensson@nynasbo.se
 


Johan Bohlin
Backluravägen 3-11, Åkargränd 4, Fredsgatan 19-21, Järnvägsgatan 1

08-520 687 28, johan.bohlin@nynasbo.se
 


Mikael Nikolausson
Backluravägen 13-25
08-520 687 39, mikael.nikolausson@nynasbo.se
 


Enseri Haxhimustafa
Valthornsvägen 1-9, Estövägen 1-5, 7-9
08-520 687 88, enseri.haxhimustafa@nynasbo.se 


Bo Edvinsson
Heimdalsvägen 7-16, Heimdalsvägen 6, 8-10, Centralgatan 37, Industrivägen 2 A-B/Nynäsvägen 12 A-B
08-520 687 87, bo.edvinsson@nynasbo.se


Philip Karlsson
Toppstigen 1-7, Krokvägen 3-9, Sigyns väg, Odins väg
08-520 687 89, philip.karlsson@nynasbo.se

 

 

Områdesansvariga Stora Vika

Jan Hammarbäck

Marstavägen 1-10, Hillersjövägen 1-8, Myrbacksvägen 2-4, Mariebergsvägen 4-50, Bondängsvägen 1-7, Lövlundsvägen 8 A-C/Apoteksgatan 7
08-520 687 10, jan.hammarback@nynasbo.se

 

 

Områdesansvarig Ösmo

Sven-Åke Almén
Torgvägen 2-12, Mejerivägen 2-8, Tallvägen 10-23, Nyblevägen 19-21
08-520 687 11, sven-ake.almen@nynasbo.se

 

 

Områdesansvarig Sorunda

Ralf Dahl
Hoxlavägen 3,7, Spångbrotorg 3-5, Kyrkgatan 7-9, 10-12, Carl Bondes väg 2-10
08-520 687 02, ralf.dahl@nynasbo.se

 

 

Administration

Sanja Batljan, VD
08-520 687 31, sanja.batljan@nynasbo.se


Malin Pettersson, Ekonomi
08-520 687 20, malin.pettersson@nynasbo.se


Berit Eriksen, hanterar krav och löner
08-520 687 07, berit.eriksen@nynasbo.se


Annika Kurtsson, Informationsansvarig/utveckling
08-520 687 43, annika.kurtsson@nynasbo.se


Jojje Tsiokis, IT-ansvarig
jojje@nynasbo.se

 

 

Övriga

Roger Friberg, Förvaltningschef
08-520 687 09, roger.friberg@nynasbo.se


Anna-Carin Öster, Projektledare
08-520 687 12, anna-carin.oster@nynasbo.se


Erkki Tuokko, Förste drifttekniker
08-520 687 22,  erkki.tuokko@nynasbo.se


Ronny Blom, Drifttekniker
08-520 687 14,  ronny.blom@nynasbo.se


Roger Nilsson, Förvaltare
08-520 687 13, roger.nilsson@nynasbo.se