Välkommen till Nynäshamnsbostäder!

Registrera dig i kön
Lediga bostäder
Felanmälan

KUNDSERVICE, RECEPTION, UTHYRNING

 


Karola Karlsson, reception
Hanterar nycklar. Handlägger VLU och tillval så som Köksluckor, säkerhetsdörrar, tapetsering och golv. Läs om vad VLU är här! 
Bokning av Moasalen, skalskydd, porttelefoni samt allmän information.
Tel 08-520 687 08, karola.karlsson@nynasbo.se


Irina Söderström, uthyrning
Tel 08-520 687 17, irina.soderstrom@nynasbo.se


Margareta Björk, uthyrning, kundansvarig
Hanterar störningar och klagomål på grannar etc.

Tel 08-520 687 24margareta.bjork@nynasbo.se


 

OMRÅDESANSVARIGA NYNÄSHAMN

 


Ralf Dahl
Backluravägen 20-28
08-520 687 02, ralf.dahl@nynasbo.se


Johan Bohlin
Backluravägen 3-11, Åkargränd 4, Fredsgatan 19-21, Järnvägsgatan 1
08-520 687 28, johan.bohlin@nynasbo.se
 


Mikael Nikolausson
Backluravägen 13-25, Backluravägen 30-112
08-520 687 39, mikael.nikolausson@nynasbo.se
 


Enseri Haxhimustafa
Valthornsvägen 1-9, Estövägen 1-5, 7-9
08-520 687 88, enseri@nynasbo.se 


Bo Edvinsson
Heimdalsvägen 7-16, Heimdalsvägen 6, 8-10, Centralgatan 37, Industrivägen 2 A-B/Nynäsvägen 12 A-B, ,  Bryggargatan 2/Nynäsvägen 14 A-C/Industrivägen 1
08-520 687 87, bo.edvinsson@nynasbo.se


Philip Igglund
Toppstigen 1-7, Krokvägen 3-9, Sigyns väg, Odinsväg
08-520 687 89, philip.igglund@nynasbo.se


 

OMRÅDESANSVARIG STORA VIKA

 

 


Erdin Keqi

Marstavägen 1-10, Hillersjövägen 1-8, Myrbacksvägen 2-4, Mariebergsvägen 4-50, Bondängsvägen 1-7, Lövlundsvägen 8 A-C/Apoteksgatan 7
08-520 687 10, erdin.keqi@nynasbo.se


 

OMRÅDESANSVARIG ÖSMO

 


Sven-Åke Almén
Torgvägen 2-12, Mejerivägen 2-8, Tallvägen 10-23, Nyblevägen 19-21
08-520 687 11, sven-ake.almen@nynasbo.se


 

OMRÅDESANSVARIG SORUNDA

 


Ralf Dahl
Hoxlavägen 3,7, Spångbrotorg 3-5, Kyrkgatan 7-9, 10-12, Carl Bondes väg 2-10
08-520 687 02, ralf.dahl@nynasbo.se


 

ADMINISTRATION

 

 


Sanja Batljan, VD
08-520 687 31, sanja.batljan@nynasbo.se


Malin Pettersson, Ekonomi
08-520 687 20, malin.pettersson@nynasbo.se


Berit Eriksen, hanterar krav och löner
08-520 687 07, berit.eriksen@nynasbo.se


Annika Kurtsson, Informationsansvarig/utveckling
08-520 687 43, annika.kurtsson@nynasbo.se


Jojje Tsiokis, IT-ansvarig
jojje@nynasbo.se


Irina Söderström, Kommunikatör
08-520 687 17 irina.soderstrom@nynasbo.se


 

DRIFT OCH FÖRVALTNING


Roger Friberg, Förvaltningschef
08-520 687 09, roger.friberg@nynasbo.se


Anna-Carin Öster, Projektledare
08-520 687 12, anna-carin.oster@nynasbo.se


Erkki Tuokko, Förste drifttekniker
08-520 687 22,  erkki.tuokko@nynasbo.se


Ronny Blom, Drifttekniker
08-520 687 14,  ronny.blom@nynasbo.se


Roger Nilsson, Förvaltare
08-520 687 13, roger.nilsson@nynasbo.se


Sören Svedberg, Driftansvarig

08-520 687 18, soren.svedberg@nynasbo.se


 

Vårt forum